Firefly Friends Hakkında

Firefly ürün yelpazesi, 'özel gereksinimli aile birlikteliğini ' esas almıştır. 1-14 yaş arası özel gereksinimli çocuklara yönelik ürün yelpazemizi keşfedin.

Firefly Friends Hakkında

"Çünkü bizim için sadece neyi ürettiğimiz değil, neyi mümkün kıldığımız da önemli."

Bizim için hayatta önemli olan, deneyimlemek ve arkadaşlarımızla ve sevdiklerimizle yan yana olmaktır.

Çocuğun bakış açısını zenginleştirerek ve onlara 'katılmaları' için araçlar vererek, çocuğun yalnızca katılma fırsatına sahip olmasını değil, aynı zamanda merkezinde olmasını da sağlayabiliriz.

Bir çocuğun sağlık durumunu veya çevresini değiştiremeyeceğimizi biliyoruz, ancak ürünlerimizi kullanarak vücut yapıları, aktiviteleri ve katılımları üzerinde bir etkimizin olabileceğine inanıyoruz

Firefly Playpak Aktivite Kiti
Fizyomega

Fizyoterapist gözüyle yenilikçi pediatrik rehabilitasyon çözümleri.

Fizyomega, yenilikçi pediatrik rehabilitasyon çözümleri konusunda uzmanlaşmıştır. Deneyimli fizyoterapist gözetiminde, engelli bireylerin özel gereksinimlerini karşılayacak ileri teknoloji ve bilgi birikimi gerektiren ürünleri kullanıma sunmakta ve uygulamaktayız.

Özel gereksinimli bireylerin sağlık durumlarını olumlu etkileyecek ve hayata katılımlarını artıracak, toplam yaşam motivasyon ve konforlarını geliştirecek ürünleri seçip hizmete sunmayı hedeflemekteyiz.

Bireyin ihtiyacını, doğru ürün ile mümkün olan en büyük hassasiyet ve doğrulukla karşılamak en önemli önceliklerimizdendir.

İletişim >>>

Sunduğumuz diğer ürünler:

Çeşitli nedenlerle yürüme güçlüğü yaşayan çocuklar için eller serbest yürüme yardımcısı.

Baş kontrolü olmayan çocukların hareket kısıtlaması olmaksızın başlarını dik tutmalarını sağlayan dinamik baş desteği

Gövde ve postür kontrolü zayıf olan bireyler için postür destek sistemi.

TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız